Připravuje na otevření prodejny zbraní a střeliva. Zatím ale nabízíme výuku se zbraní a individuální zážitkové střelby, díky kterým si můžete vyzkoušet různé typy zbraní a naučit se s nimi bezpečně zacházet.

Nabízíme širokou škálu kurzů, od základů až po pokročilé techniky a taktiky použití zbraní. Náš tým instruktorů tvoří zkušení profesionálové, kteří vás naučí bezpečnému a efektivnímu používání zbraní a střeliva.

Zážitkové střelby jsou pro mnoho lidí nezapomenutelným zážitkem. Nabízíme širokou škálu zbraní, od tradičních revolverů až po moderní automatické pušky. Naši instruktoři vám poskytnou nezbytné informace o bezpečnosti a následně vás provedou celým procesem střelby.

Pokud se rozhodnete koupit zbraň nebo střelivo, budeme mít pro vás v naší prodejně širokou nabídku produktů od renomovaných výrobců. Náš tým profesionálů vám poskytne všechny nezbytné informace o používání zbraně, zákonech a povinnostech vlastníka zbraně.

Bezpečnost je pro nás na prvním místě. Všechny naše kurzy i střelecké aktivity probíhají pod dohledem zkušených instruktorů a v souladu s platnými zákony. Naši instruktoři vám pomohou pochopit a dodržovat všechny bezpečnostní předpisy a zásady.

Pokud hledáte kvalitní výuku se zbraní a zážitkové střelby, nebo se chystáte koupit zbraň a střelivo, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme s vašimi potřebami.

Kontaktujte nás

Ulice a číslo popisné
Město / obec
PSČ
Zde je možné napsat poptávku
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.