Specializujeme se na vývoj, implementaci a údržbu přístupových systémů pro firemní zákazníky i pro bytové a rodinné domy. Nabízíme kompletní řešení zahrnující videotelefony, docházkové systémy a další prvky zabezpečení pro vaše bydlení nebo podnikání.

Naše přístupové systémy jsou navrženy tak, aby byly spolehlivé, snadno ovladatelné a zabezpečily váš domov nebo podnikání. Naši specialisté vám pomohou navrhnout a implementovat systém, který bude přesně odpovídat vašim potřebám a zajištění maximální bezpečnosti vašeho objektu.

Kromě toho nabízíme také docházkový systém, který umožňuje správu pracovního času a přístupu zaměstnanců k vašemu podnikání. Tento systém zaznamenává příchody a odchody zaměstnanců a umožňuje snadnou správu jejich docházky a práce. Docházku i přístup je možné vyřešit i pomocí alarmu Jablotron, přístup je možné vyřešit v rámci chytré budovy od Loxone.

Díky naší dlouholeté zkušenosti s instalací a údržbou přístupových systémů a dalších prvků zabezpečení, jsme si získali důvěru mnoha zákazníků. Naše práce je založena na profesionálním a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro zabezpečení vašeho bydlení nebo podnikání, tak jste u nás na správném místě. Kontaktujte nás a dozvíte se více o našich službách a tom, jak můžeme pomoci zabezpečit Váš objekt.

Kontaktujte nás

Ulice a číslo popisné
Město / obec
PSČ
Zde je možné napsat poptávku
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.