CCTV neboli kamerový systém je bezpečnostní systém, který slouží ke sledování a zaznamenávání obrazu v reálném čase. Tento typ systému se často používá pro ochranu majetku, prevenci krádeží a vandalismu, a také k ochraně životů v rámci určitého prostoru.

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti s instalací CCTV systémů od renomovaných značek Dahua, Hikvision, Bosch a Axis. Tyto značky jsou známé pro své kvalitní výrobky a širokou škálu funkcí, které nabízejí.

Při instalaci těchto systémů na Vašem místě používáme nejnovější technologie a metodiky, abychom zajistili, že bude systém plně funkční a spolehlivý. Naši odborníci Vám pomohou vybrat ty nejvhodnější kamery a další příslušenství, abyste měli co nejlepší užitek z používání systému.

Nabízíme také komplexní servis a údržbu CCTV systémů od značek Dahua, Hikvision, Bosch a Axis, abyste měli jistotu, že Vaše zařízení bude vždy v perfektním stavu.

U námi montovaných kamerových systémů nabízíme i pokročilé analytické funkce, které jsou důležitým prvkem moderních bezpečnostních systémů a pomáhají zlepšit jejich efektivitu. Tyto funkce umožňují kamerám nejenom zachytit obraz, ale také ho analyzovat a poskytnout užitečné informace o situaci.

Některé z nejčastěji používaných analytických funkcí kamer jsou:

Detekce pohybu – Kamera s touto funkcí dokáže detekovat pohyb v určité oblasti a reagovat na něj například spuštěním alarmu, zvýrazněním oblasti na obrazovce, nebo zasláním notifikace na mobilní zařízení.

Detekce obličeje – Kamera dokáže rozpoznat a identifikovat obličeje osob na zaznamenaném obrazu a například umožnit přístup pouze autorizovaným osobám.

Detekce zvuku – Kamera dokáže detekovat zvuky v určitém prostoru a reagovat na ně, například spuštěním alarmu, nebo zasláním notifikace na mobilní zařízení.

Detekce požáru – Kamera dokáže detekovat plameny a kouř v určité oblasti a spustit alarm, nebo odeslat notifikaci na mobilní zařízení.

Detekce pohybu vozidel – Kamera dokáže detekovat pohyb vozidel v určité oblasti a zaznamenat jejich poznávací značky.

Detekce špatného chování – Kamera dokáže detekovat určité chování nebo situace, jako například aktivního střelce, hádky nebo podivné aktivity, a spustit alarm, nebo odeslat notifikaci na mobilní zařízení.

Detekce používání ochranných prostředků – např. reflexní vesty, helmy apod.

Analytické funkce kamer mohou být také kombinovány a nastavitelné podle konkrétních potřeb zákazníka. Tyto funkce umožňují snadnější a efektivnější monitorování bezpečnosti a snižují riziko krádeže, poškození majetku, nebo jiných nebezpečných situací.

Pokud máte zájem o instalaci CCTV systému od některé z námi nabízených značek, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám pomůžeme s jakýmkoli dotazem či požadavkem.

Kontaktujte nás

Ulice a číslo popisné
Město / obec
PSČ
Zde je možné napsat poptávku
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.