Specializujeme se i na elektroinstalace pro domy, byty a komerční objekty. Jsme společnost s dlouholetou zkušeností v oboru a naším cílem je poskytovat kvalitní a spolehlivé služby našim zákazníkům.

Provádíme kompletní elektroinstalace, včetně zapojování rozvaděčů a dokončovacích elektrikářských prací. Naši zkušení pracovníci používají nejmodernější technologie a pracují s nejlepšími materiály, aby zajistili bezproblémový chod vaší elektroinstalace.

Kromě toho nabízíme také opravy elektra a elektroinstalací. Máte-li potíže s vaší elektrickou instalací, neváhejte nás kontaktovat. Naši odborníci vám rychle pomohou najít řešení a zajistí, že vaše elektroinstalace bude opět fungovat bezchybně.

Jako podskupinu naší činnosti nabízíme také opravy elektrických částí pohonů bran a závor. Naši technici jsou vyškoleni k opravám různých značek pohonů a závor a dokážou zajistit rychlé a kvalitní opravy.

Jsme také hrdými instalačními partnery společnosti PILECKÝ s.r.o. Společně poskytujeme nejlepší řešení pro elektroinstalace a pohony bran a závor, aby vaše objekty byly bezpečné a funkční.

Kontaktujte nás dnes a získejte kvalitní elektroinstalace a opravy od profesionálů. Budeme rádi, když vám pomůžeme s vaší elektroinstalací.

Kontaktujte nás

Ulice a číslo popisné
Město / obec
PSČ
Zde je možné napsat poptávku
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.